HG 5400 Hızlı Geçiş Turnikesi

KDV Hariç :
15.875,10 TL (2.065,00 EUR KDV Hariç) + KDV
KDV Dahil :
18.732,62 TL (2.436,70 EUR KDV Dahil)
Ürün stoklarımızda yoktur.

ÖzellikAçıklama
Enerji220 - 240 V AC
Güç Tüketimi600 W
Gövde1,25 mm, 3M taşlı, 304 kalite paslanmaz çelik.
KapakSiyah/füme akrilik
Çalışma Isısı(-20), (+60) C
Ebatlar25cm X 75cm X 1,2cm
Geçiş Alanımin. 60cm
Akıllı KolTurnike ileri-geri hareketi sırasında kendisine dokunan bir cismi hissetme ve buna göre tepki verme özelliğine sahiptir.
Geçiş KontrolGeçiş tetiklemesi için kuru kontak, ya da 3-50 V DC darbe, TTL, CMOS ya da RS232-RS422-485 ile direkt PC kontolü kullanılabilir. Tek PC ile 256 adet turnike kontrol edilebilir. Her türlü access kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilir.
Sensör KontrolKişinin geçiş sırasında turnike kolunun önünde durması veya geçişini tamamladığı halde taşıdığı çantanın turnike içinde kalması halinde, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından turnikenin kapanması için tetiklenmesi durumunda dahi, kolun hareketi güvenlik sensörleri sayesinde engellenir. Geçişin tamamlanması halinde sistem hafızasında beklettiği kapanma işlemini gerçekleştirir. Sensör sayısı 12 adede kadar artırılabilmektedir.
Buton KontrolÇift buton kontrolü ile de çalışmaktadır. Çift buton kontrolünde açma ve kapama için ayrı butonlar bulunmaktadır.
Zaman Kontrolİstendiğinde, turnikenin açıldıktan belirli bir süre sonra otomatik kapanması için ayarlanabilen zaman kontrolü bulunmaktadır.
SistemMikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmıştır. İki yönlü çalışır. Geçilen yönde bir data çıktısı mevcuttur. Bu çıkış dijital bir çıkış olabileceği gibi, PC ile kontrolde direkt PC’ye de gönderilebilir. Sistem elektrik kesilmesi durumunda otomatik (opsiyonel) serbest geçiş moduna geçer.
Acil ModGüvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.
Göstergeler (Opsiyonel)Yürüyen ok şeklindeki ışıklı gösterge sistemin geçiş kontrolünü sağlar. Geçiş izni alındığında yeşil ok geçiş yönünde yürüyerek sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı " XX XX " işareti yanar..
EkstraMüşteri isteklerine bağlı olarak istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilir. İhtiyaca göre uygun çözümler üretilebilir.
Özel TasarımÖzgün tasarımı sayesinde, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar.
GarantiSistem iki yıl süre ile garantilidir.
Teknik ServisTüm Türkiye dahilinde, Kıbrıs, Türki Cumhuriyetler ve Balkanlarda uzman, kaliteli, hızlı ve kesintisiz teknik destek.
Kalite StandartlarıTSE, ISO 9001-2008, CE
MontajMontaj kiti sayesinde kolay ve hızlı montaj yapılır.

Yeni yasal düzenleme gereği; telekominikasyon, kuyum, yemek ve gıda alımlarında 1 Şubat 2014 itibariyle taksit uygulanmamaktadır.
Bu ürün için hiç yorum yapılmamıştır.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli.
İlk yorumu siz yapın ve bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.