Silindir Camlı Ekonomik VIP Turnike

KDV Hariç :
6.457,67 TL (840,00 EUR KDV Hariç) + KDV
KDV Dahil :
7.620,05 TL (991,20 EUR KDV Dahil)
Ürün stoklarımızda yoktur.

Plaza girişlerinde VIP ve Engelli geçişleri için kullanılan silindir gövdeli yeni nesil turnikemiz, en son teknoloji ile fabrikamızda üretilmektedir. Cam yahut pleksiglas kanata sahip olup modern binalara zerafet katar.

ÇALIŞMA VOLTAJI: 100 - 240 V AC enerjiye sahiptir.
GÜÇ:50 Watt güç tüketimine sahiptir.
GÖVDE ÖZELLİKLERİ:304 kalite paslanmaz çelik gövdeye sahiptir.
ÇALIŞMA SICAKLIĞI:-20 ile +60 derece arasındaki sıcaklıklarda sorunsuz çalışır.
AKILLI KOL ÖZELLİĞİ:İleri veya geri hareket esnasında turnike, cisimleri hissederek tepki verebilmektedir.
KONTROLÜ:Diğer çevre birimleri ve geçiş kontrol üniteleriyle uyumlu çalışmasının yanı sıra aynı zamanda geçiş tetiklemesi için kuru kontak da verebilmektedir.
SİSTEM ÖZELLİKLERİ:elektrik kesildiğinde sistem, otomatik olarak açma ve kapma moduna geçer. Bu işlemler turnike içerisinde bulunan dâhili güç kaynağı sayesinde olur. Mikro işlemci kontrolü sayesinde iki yönlü olarak geçiş imkânı sunar ve geçilen yönde bir veri çıktısı verir. Bu veriyi opsiyonel olarak IO kart sayesinde bilgisayara da gönderebilmektedir.
SENSÖRÜNÜN KONTROLÜ:Güvenlik sensörü kişinin kol önünde durması durumunda hareketi engeller. Uzaktan kumanda ile bile kontrol edilmesi bu gibi durumlarda yasaklanmıştır. Geçiş tamamlandığı takdirde kapanma işlemi gerçekleştirilir.
BUTONUNUN KONTROLÜ:Bu turnikeler tek ya da çift yönlü geçişe imkan sunmaktadır. Çift buton kontrolünde bir buton açma, diğer buton kapama işlemi için kullanılır. Tek buton kontrolünde ise her basışta diğer işlem gerçekleşir.
ZAMAN KONTROLÜ:Turnikenin dilediğiniz zamanda kapanmasını ya da açılması zaman kontrolü özelliği ile sağlayabilirsiniz.
ACİL MOD ÖZELLİKLERİ:yangın, deprem, afet gibi acil alarm durumlarında turnike sistemi otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Bu özelliği dilerseniz uzaktan kumanda ile de kontrol edebilirsiniz.
OPSİYONEL GÖSTERGE:Turnike geçişe izin verdiğinde yeşil ok işareti sürekli olarak yanıp söner. Geçiş esnasında ise yeşil ok sürekli olarak yanacaktır. Geçişe izin olmadığında ise kırmızı “X” işareti sürekli olarak yanar. Üç konumlu ışıklı göstergesi kullanımınızı kolaylaştıracaktır.
OPSİYONEL UZAKTAN KUMANDASI:Keyless kumanda ile turnikeye 3 metre yaklaştığınızda turnike kullanıcısını tanıyabilir ve geçişe izin verilir. Aynı zamanda isterseniz uzaktan kumanda ile de kontrol edebilirsiniz. Bir turnikeye 1.500 tane buton veya uzaktan kumanda kaydı yapabilirsiniz.
OPSİYONEL UYGULAMALARI:Geçişlerde uyarı vermek için sinyal lambası ya da giriş ve çıkışlarda belirleyeceğiniz ses efektleri kullanabileceğiniz gibi turnikenin gövde rengi de tercih edilebilirdir.
GARANTİ SÜRESİ:Turnike 2 yıl süre ile garantilidir.
KALİTE BELGELERİ:ISO 2008, ISO 9001 ve TSEK kalite belgelerine sahiptir. 

Yeni yasal düzenleme gereği; telekominikasyon, kuyum, yemek ve gıda alımlarında 1 Şubat 2014 itibariyle taksit uygulanmamaktadır.
Bu ürün için hiç yorum yapılmamıştır.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli.
İlk yorumu siz yapın ve bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.