VIP Turnike ve Özürlü Geçiş Turnikesi 90 CM

KDV Hariç :
4.012,98 TL (522,00 EUR KDV Hariç) + KDV
KDV Dahil :
4.735,32 TL (615,96 EUR KDV Dahil)
Ürün stoklarımızda yoktur.

ÖzellikAçıklama
Enerji100 - 240 V AC
Güç Tüketimi60 W
 Gövde1,5 mm 304 kalite paslanmaz çelik veya saç üzeri elektrostatik boya
Çalışma Isısı(-20), (+50) C
Ebatlar94cm x 20cm x 26cm
Kol Uzunluğu90 cm
Akıllı KolTurnike ileri-geri hareketi sırasında kendisine dokunan bir cismi hissetme ve buna göre tepki verme özelliğine sahiptir.
SistemMikroprosesör kontrollu olarak tasarlanmıştır. İki yönlü çalışır. Geçilen yönde bir data çıktısı mevcuttur. Bu çıkış dijital bir çıkış olabileceği gibi PC ile konrolde direkt PC ye de gönderilebilir. Sistem elektrik kesilmesi durumunda otomatik serbest geçiş moda döner.
KontrolGeçiş tetiklemesi için kuru kontak, ya da 3-50 V dc darbe, TTL, CMOS ya da RS232-RS422-485 ile direkt PC kontrollü kullanılabilir. Tek PC ile 32 ve katları kadar turnike kontrol edilebilir. Her türlü acces kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilir.
Sensor KontrolKişinin geçiş sırasında turnike kolunun önünde durması halinde, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından turnikenin kapanması için tetiklenmesi durumunda dahi, kolun hareketi güvenlik sensoru sayesinde engellenir. Geçişin tamamlanması halinde sistem hafızasında beklettiği kapanma işlemini gerçekleştirir.
Buton KontrolVIP motorlu turnike tek veya çift buton kontrolü ile de çalışmaktadır. Tek buton kontrolünde, butona her basılışta turnike bir sonraki hareketini yapar (açıksa kapanır, kapalı ise açılır). Çift buton kontrolünde açma ve kapama için ayrı butonlar bulunmaktadır.
Zaman kontrolTurnike nin açıldıktan belirli bir süre sonra otomatik kapanması isteniyorsa, istenilen süreye ayarlanabilen zaman kontrolü bulunmaktadır.
Kilit MekanizmasıMikroprosesör kontrollü elektromekanik kilitleme mekanizması mevcuttur. Kilitleme mekanizması sadece mikroprosesör kontrolünde
Acil ModGüvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur. Acil durum geçişi uzaktan kontrol ile de yapılabilir. Bu şekilde turnikeler acil çıkışa imkan verir.
Göstergeler (Opsiyonel)Üç konumlu ışıklı gösterge, sistemin geçiş kontrolünü sağlar. Turnike geçişe hazır ise yeşil ok yanıp söner. Geçiş izni alındığında yeşil ok sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı " X " işareti yanar.
Uzaktan Kumanda (Opsiyonel)Butonlu (30m) veya keyless (3m) uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir.Anahtarlığa takılan veya personelin yanında bulunduracağı keyless kumanda modülü sayesinde turnikeye 3m yaklaşıldığında, turnike kullanıcıyı tanır ve herhangi bir tuşa basılmasızın geçiş sağlanır. Bir turnikeye 1-500 adet butonlu veya keyless kumanda tanıtılmaktadır.
EkstraMüşteri isteklerine bağlı olarak istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilir. Sistemin opsiyonel özellikleri mevcuttur. İhtiyaca göre uygun çözümler üretilebilir.
Özel TasarımÖzgün tasarımı sayesinde, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar.
GarantiSistem iki yıl süre ile garantilidir.
Teknik ServisTüm Türkiye dahilinde, KKTC, Türki Cumhuriyetler ve Balkanlarda uzman, kaliteli, hızlı ve kesintisiz teknik destek.
Kalite StandartlarıTSEK ve ISO 9001-2000
UygulamaSisteme özel giriş çıkış ses efektleri, geçiş uyarı sinyal lambası, tercih edilebilir gövde rengi.

Yeni yasal düzenleme gereği; telekominikasyon, kuyum, yemek ve gıda alımlarında 1 Şubat 2014 itibariyle taksit uygulanmamaktadır.
Bu ürün için hiç yorum yapılmamıştır.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli.
İlk yorumu siz yapın ve bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.