PM 2000 - Kapalı Paslanmaz Çelik Turnike

KDV Hariç :
7.380,19 TL (960,00 EUR KDV Hariç) + KDV
KDV Dahil :
8.708,63 TL (1.132,80 EUR KDV Dahil)
Ürün stoklarımızda yoktur.

ÖzellikAçıklama
Enerji100 - 240 V AC
Turnike Sistemi Güç Tüketimi60 W
Gövde1,25 mm, 3 M taşlı, 304 kalite paslanmaz çelik.
Çalışma Isısı(-20), (+50) C
Ebatlar230 x 790 x 980 (enxboyxyükseklik/mm)
Kol Uzunluğu43 cm
Turnike Sistemleri KontrolGeçiş tetiklemesi için kuru kontak, ya da 3-50 V DC darbe, TTL, CMOS ya da RS232-RS422-485 ile direkt PC kontolü kullanılabilir. Tek PC ile 256 adet turnike kontrol edilebilir. Her türlü access kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilir.
SistemMikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmıştır. İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Geçilen yönde bir data çıktısı vardır. Bu çıkış dijital bir çıkış olabileceği gibi PC ile kontrolde direkt PC ye de gönderilebilir. Sistem, turnikelerde dönüş hareketi frenlemesini absorver ünitesi ile yapmaktadır. Turnikeler elektrik kesilmesi durumunda otomatik olarak her iki yöne serbest konuma geçer.
Acil ModGüvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.
GöstergelerÜç konumlu ışıklı gösterge, sistemin geçiş kontrolünü sağlar. Turnike geçişe hazır ise yeşil ok yanıp söner. Geçiş izni alındığında yeşil ok sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı " X " işareti yanar.
EkstraMüşteri isteklerine bağlı olarak istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilir. İhtiyaca göre uygun çözümler üretilebilir.
Özel TasarımÖzgün tasarımı sayesinde, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar.
GarantiSistem iki yıl süre ile garantilidir.
Teknik ServisTüm Türkiye dahilinde, Kıbrıs, Türki Cumhuriyetler ve Balkanlarda uzman, kaliteli, hızlı ve kesintisiz teknik destek.
Turnike Kalite StandartlarıTSEK, ISO 9001-2000, CE

Yeni yasal düzenleme gereği; telekominikasyon, kuyum, yemek ve gıda alımlarında 1 Şubat 2014 itibariyle taksit uygulanmamaktadır.
Bu ürün için hiç yorum yapılmamıştır.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli.
İlk yorumu siz yapın ve bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.